APIE PROJEKTĄ

Tai devynių privačių gyvenamųjų namų kompleksas, įsikūręs išskirtinėje Kauno vietoje, tikruosiuose Lampėdžiuose –  legendomis apipintoje, senojoje Lampėdžių gyvenvietėje.

Visi statomi devyni namai yra beveik identiški savo vizualiosiomis savybėmis – dydžiu, forma, medžiagiškumu. Išskirtinė Lampėdžių gyvenvietės aplinka – pušų kamienai, samanos, kankorėžiai, spygliai – tapo pagrindiniu kompleksą projektavusių „Aketuri architektai“ įkvėpimo šaltiniu. Namų kvartalas projektuojamas taip, jog savo vizualia estetika neužgožtų aplinkos, o veikiau ją papildytų, su ja susilietų ir susigyventų.

9BROLIAI – tai privatumo ir kolektyviškumo sintezė. Namai yra suprojektuoti taip, jog atitiktų visus šiuolaikinio ir sąmoningo žmogaus gyvenimo poreikius – tai racionali erdvė, privatumo ir bendruomeniškumo santykis bei sveikatingumo aspektai. Grynas pušų oras,  harmonizuojanti gyvenamoji aplinka, netolimais esantis Lampėdžio ežeras ir paplūdimys įkvėps ir skatins gyventi kokybiškai, aktyviai ir sveikai.

Kiekvienas namas sukurtas taip, jog gyventojai galėtų mėgautis visišku gyvenimo privatumu – pagrindinės namų gyvenamosios zonos bus orientuotos nusisukant nuo alėjos, na, o gyventojams ir jų bendravimui sukurta alėja taps jungiamąja ir bendruomeniškumą formuojančia zona. Šis tylios prabangos estetika pasižymintis namų kompleksas yra skirtas žmonėms, ieškantiems ramybės pulsuojančiame miesto gyvenime ir vertinantiems lėto gyvenimo vertybes bei estetiką.

9BROLIAI siekia suformuoti sąmoningų, harmonijos ir kokybės gyvenime siekiančių žmonių kaimynystę, kuri dalintųsi panašiomis vertybėmis, vertintų bendravimą ir puoselėtų panašų gyvenimo būdą.

VERTYBĖS

Senoji Lampėdžių gyvenvietė (tikrieji Lampėdžiai)

Šviežias, pušimis kvepiantis, grynas oras

Namai ribojasi su parku

Netoliese teka Nemunas, paplūdimio bei kitos aktyvios pramogos šalimais

Privati ir saugi kaimynystė

Modernūs, jaukūs ir iš natūralių medžiagų pastatyti namai

Vitrininiai langai, pro kuriuos atsiveria nuostabus gamtovaizdis

Kiekvienam namui priklausantis uždaras kiemas

Harmonizuojanti ir sveikai gyventi skatinanti gamtos oazė

Panašiomis vertybėmis gyvenanti bendruomenė